BIOEFEKTS mikrobiologinės trąšos augalams 200g

Trihodermins - tai mikrobiologinės trąšos, kurios skatina sėklų dygimą ir augalų augimą, stiprina augalų imunitetą, veikia profilaktiškai ir palengvina žiemojimą. 

6 Prekės
2,16 EUR
Su PVM
Kiekis

Trihodermins - tai mikrobiologinės trąšos, kurių sudėtyje yra mikroaugmenijos grybelių. Pastarieji sintezuotų fitohormonų pagalba skatina sėklų dygimą ir augalų augimą. Trąšos stiprina augalų imunitetą, veikia profilaktiškai ir palengvina žiemojimą. "Trihodermins" pritaikytas naudoti visoms sodo, daržo kultūroms, augančioms įvairiose dirvose per visą vegetacijos laikotarpį, taip pat sandėliuose ir derliaus saugyklose. Taikant veiksmingas agrotechnines priemones, trąšos patikimai užtikrina augalų sveikatą ir tolygų vystymasį, labai įtakojantį tręšiamų kultūrų derlingumą. 

TAIKYMAS IR NORMA. 

200g/ 20 marba 1g/ 1kg sėklų apdorojimui.

Siūloma tręšti sodinimo metu. 

Įterpti į dirvą 5-10 cm gylyje, šalia šaknų, 2-3 kartus per sezoną. 

SUDĖTIS.

Trichoderma viride 1-5 103-105 - mikroskopiniai grybai, puikiai prisitaikantys veiklai įvairiuose dirvožemiuose. Labai gerai skaido celiuliozę ir kitus organinius junginius, praturtindami dirvožemį lengvai vandenyje tirpiomis maisto medžiagomis. Sintetina biologiškai aktyvias medžiagas ir B grupės vitaminus. Stimuliuoja įvairių aktinomicetų vystymąsį ir fosforo junginius tirpdančių bakterijų atsiradimą ir veiklą. Išskiria antibiotinius preparatus, kurie stabdo įvairių patogenų veiklą.

Trichoderma harzianum 7-t 103-105 - mikroskopiniai grybai, puikiai prisitaikantys veiklai įvairiuose dirvožemiuose. Labai gerai skaido celiuliozę ir kitus organinius junginius, praturtindami dirvožemį lengvai vandenyje tirpiomis maisto medžiagomis. Sintetina biologiškai aktyvias medžiagas ir B grupės vitaminus. Stimuliuoja įvairių aktinomicetų vystymąsį ir fosforo junginius tirpdančių bakterijų atsiradimą ir veiklą. Išskiria antibiotinius preparatus, kurie stabdo įvairių patogenų veiklą.

TRĘŠIMO POVEIKIS.

Stiprinama imuninė sistema, skatinamas šaknų sistemos ir stiebo formavimasis.

SANDĖLIAVIMAS. Laikyti uždaroje pakuotėje, tamsioje ir sausoje patalpoje, nuo +50C iki +270C, atskirai nuo maisto ir pašarinių produktų. 

GALIOJIMAS. Pilnavertis bakterijų veikimo laikotarpis - metai nuo pagaminimo datos.

SVARBU! Rekomenduojama nenaudoti Trihoderminu iš karto po cheminių augalų tręšimo priemonių naudojimo. 

Trūksta informacijos? Kreipkitės!

Šilti, išsamūs atsakymai - 8 699 15527

Tik informacija, plačiau  - info@salse.lt

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

BIOEFEKTS mikrobiologinės trąšos augalams 200g
arrow_upward