BIOEFEKTS mikrobiologinės trąšos rožėms 1kg

Rozem - tai mikrobiologinės trąšos rožėms, kurios skatina ankstyvą ir gausų žydėjimą, padidina augalų atsparumą nepalankioms aplinkos sąlygoms ir kenksmingiems mikroorganizmams. 

2 Prekės
4,74 EUR
Su PVM
Kiekis
Paskutinė prekė

Mikrobiologinėse trąšose, skirtose rožėms, yra specialiai parinktų dirvožemio mikroorganizmų. Jie padeda atsigauti dirvožemiui, skatina šaknų sistemos vystymąsi ir mineralinių elementų įsisavinimą. Mikrobiologinėse trąšose yra bakterijų, kurios sugeria azotą iš oro ir juo aprūpina augalus jiems tinkamu pavidalu. Trąšos rožėms skatina ankstyvą ir gausų žydėjimą. Pastebimai padidina augalų atsparumą nepalankioms aplinkos sąlygoms ir kenksmingiems mikroorganizmams. Lelijos geriau peržiemoja. 

TAIKYMAS IR NORMA. 

200g/ 4-5 augalams.

Siūloma tręšti sodinimo metu. 

Įterpti į dirvą 5-10 cm gylyje, šalia šaknų, 3 kartus vegetacijos periodu arba atskiesti vandeniu ir laistyti 3 kartus vegetacijos laikotarpiu.  

SUDĖTIS.

Azotobacter chroococcum E-t 10³-10⁵ - bakterijos, kurios suriša natūralų atmosferos azotą ir pateikia jį augalams prieinama forma, išskiria medžiagas stimuliuojančias augalų vystymąsį, tuo pačiu stabdydamos kai kurių patogenų veiklą.

Pseudomonas putida 48-t 10³-10⁵ - bakterijos, kurios išskirdamos į dirvožemio aplinką auksinus ir vitaminus apsaugančius augalus nuo infekcijų, labai stimuliuoja jų augimą ir tolygų vystymąsį.

Trichoderma harzianum 7-t 103-105 - mikroskopiniai grybai, puikiai prisitaikantys veiklai įvairiuose dirvožemiuose. Labai gerai skaido celiuliozę ir kitus organinius junginius, praturtindami dirvožemį lengvai vandenyje tirpiomis maisto medžiagomis. Sintetina biologiškai aktyvias medžiagas ir B grupės vitaminus. Stimuliuoja įvairių aktinomicetų vystymąsį ir fosforo junginius tirpdančių bakterijų atsiradimą ir veiklą. Išskiria antibiotinius preparatus, kurie stabdo įvairių patogenų veiklą.

TRĘŠIMO POVEIKIS.

Tręšimo poveikis: šaknų sistemos ir stiebo formavimosi skatinimas, imuninės sistemos stiprinimas.

SANDĖLIAVIMAS. Laikyti uždaroje pakuotėje, tamsioje ir sausoje patalpoje, nuo +50C iki +270C, atskirai nuo maisto ir pašarinių produktų. 

GALIOJIMAS. Pilnavertis bakterijų veikimo laikotarpis - metai nuo pagaminimo datos.

Trūksta informacijos? Kreipkitės!

Šilti, išsamūs atsakymai - 8 699 15527

Tik informacija, plačiau  - info@salse.lt

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

BIOEFEKTS mikrobiologinės trąšos rožėms 1kg
arrow_upward