Biohumusas 30L

Biohumusas, tai visiškai ekologiškos, natūralios iš organinių medžiagų ir jų atliekų (mėšlo, pjuvenų, drožlių, lapų, žolės) Kalifornijos sliekų perdirbtos trąšos.

EkoVormas
6,50 EUR
Su PVM
Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Biohumusas, tai visiškai ekologiškos, natūralios iš organinių medžiagų ir jų atliekų (mėšlo, pjuvenų, drožlių, lapų, žolės) Kalifornijos sliekų perdirbtos trąšos.

Biohumusas yra 10 – 15 kartų efektyvesnis nei bet kokias kitos organinės trąšas. Lyginant su mėšlu, jame yra iki 100 kartų daugiau naudingųjų bakterijų, kurios atstato dirvos derlingumą. Priešingai nei mineralinės trąšos jis nealina dirvožemio. 

Dėl savo savybių biohumusas yra laikomas viena efektyviausių organinių trąšų. Jis sumažina dirvoje esančių nitratų, azoto junginių koncentracijos lygį, padeda atsigauti nualintai dirvai, sumažėja piktžolių kiekis. Jo dėka pagyvėja dirvožemio mikrobiologinis aktyvumas, didėja kultūrinių augal atsparumas šalnoms, sausrai, taip pat neigiamiems aplinkos veiksniams ar mechaniniam poveikiui. Dėl neutralaus biohumuso rūgštingumo sustiprėja augalų imunitetas ligoms, jų sukelėjams. Priešingai nei įprastas kompostas biohumusas turi daugiau peptidų, tai leidžia biohumusui pasižymėti geresnėmis antigrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Jo efektyvumas naikinant kenkėjus išlieka net iki 6 mėnesių. 

Savo sudėtyje biohumusas turi natūralių augalų augimo ir vystymosi hormonų, fermentų, huminių medžiagų bei naudingos mikrofloros. Tai palengvina augalų įsišaknijimą, prigijimą ir paspartina j vystymsi. Smėlingame ir molingame dirvožemyje biohumuso pagalba galima geriau kontroliuoti ir palaikyti augalams reikalingą drėgmės pusiausvyr. Lyginant su kitomis trąšomis biohumuse žymiai daugiau šaknų augimą skatinančių medžiagų - heteroauksinų. Dėl to yra aktyvesnis daržovių daigų, augalų sėklų prigijimas, sodinukai ir kiti persodinti augalai greičiau ir kokybiškiau prigyja. Tai viena iš priežasčių kurios dėka derlius gali sunokti ne tik 2-3 savaitėmis anksčiau, tačiau bus kokybiškesnis, pasižymės geresnėmis maistinėmis bei skonio savybėmis. 

Kiekvienas ūkininkas žino, jog naudojamos trąšos privalo turėti pakankamai geležies, vario, cinko, mangano, boro, kobalto, molibdeno - biohumusas pasižymi visų šių elementų gausa. Dėl išvardintų priežasčių, priklausomai nuo augalo rūšies, gautas derlius bus nuo 15% iki 50% gausesnis. 

Ekovormas biohumusas puikiai tinka ekologiškam dekoratyvinių augalų, įvairių daržovių auginimui, žemės ūkio kultūrų sodinimui, tręšimui ir dirvos regeneravimui. Produktas ne tik natūralus, bet ir neturi nemalonaus kvapo. Dėl to jis yra tinkamas naudoti namuose, soduose, taip pat tai labai svarbu turintiems ūkius netoli gyvenamųjų teritorijų. Biohumusas atvirame grunte gali būti naudojamas nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Produkto savybės ir efektyvumas išlieka net 4-7 metus! 

Naudojant biohumusą nereikės jokių kitų organinių ar cheminių trąšų.

Biohumusas suteikia:

  • Dirvos derlingumo pagyvėjimą ir atstatymą (net sumaišytas su smėliu biohumusas sudaro derlingą dirvą);

  • Stipresnį augalų imunitetą bei apsaugą nuo chlorozės ir kitų fiziologinių ligų;

  • Greitesnį sėklų sudygimą bei spartesnį daigų prigijimą;

  • Ankstyvesnį derliaus subrendimą ir ilgesnį jo išsilaikymą;

  • Augalų atsparumą temperatūros pokyčiams;

  • Geresnę dirvos ir šaknų struktūrą;

  • Dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą;

  • Gausesnį ir sveikesnį derlių;

 

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Biohumusas 30L

Jums taip pat gali patikti

arrow_upward